On Thin Ice: Usterki Whiteouts i Survival na świecie Deadliest Drogi

Najbardziej pomocne klientów opinie 3 z

3 osób uznało tę recenzję za pomocną. Przywraca wspomnieniatruck-jazdy doświadczenia z whiteouts, wilki, niska temperatura, Yellowknife NWT, a poniżej zera temperaturze.

Z drugiej strony, nigdy nie prowadziłam samochód nad jeziorem lód, a

po przeczytaniu książki Rowland jest, nie ma zamiaru tego zrobić. Jestem CHICKEN! Również nie zrobiłeś na drodze naprawy, 18-prędkości (tylko 13), a jazdy 1900 mil w jeden dzień. (Mój rekord to tylko dentysta Nowa Huta 900). Z drugiej strony, mam też szczęście doświadczyć niesamowitej http://www.sklepcosmeticderm.pl/projektowanie-i-aranzacja-wnetrz/najistotniejsze-bywa-to-azeby-posiadal-on-dobra-jakosc/ scenerii podróży na Alasce i Dalton autostrad. Było szczególnie interesujące, aby dowiedzieć się jak budować i utrzymywać drogi lodu nad wodą. Wielkie czytanie! 1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Lepsze niż TV show! Przez nakrętkę motylkową Ta książka rodo jest doskonała. Przestroga dla młodych ludzi, istnieją pewne wulgarny język.

Hugh mówi, jak to jest. Kup tę książkę! 1 z 1 osób uznało tę

recenzję za pomocną. Ogólne wypożyczalni będzie rozkoszują się tym! Przez recenzji Midwest Book On Thin Ice: PODZIAŁY, WHITEOUTS, I RATOWNICTWA NA ŚWIECIE Deadliest DROGI mówi autor i jego załogi, którzy co roku odważny drogi lodu od koła podbiegunowego z pół ciężarówki do realizacji dostaw i sprzętu do pojedynczych kopalnie diamentów znajduje.

Hugh Rowland jest gwiazdą Ice Road Truckers, popularnego show Historia: tutaj swoje udziały książki swoją historię opakowania ekologiczne o tym, jak zaczął jego działalności i jak przeżył wiele www.youtube.com/watch?v=jNVZ-mwZ2cg wpadek Arktyki. Ogólne wypożyczalni będzie rozkoszują

się tym! Zobacz wszystkie 4 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 256636 w Książki Opublikowany:

2010-06-08 Data wydania: 2010-06-08 Format: Ilość okazyjnej cenie przedmiotów: 1 Oprawa:

Książki 256 stron

Możliwość komentowania On Thin Ice: Usterki Whiteouts i Survival na świecie Deadliest Drogi została wyłączona

Comments are closed.